Jolanta Zięba-Gzik

Jolanta

OKRĘG nr 11
POZYCJA nr 2

Zięba-Gzik

Nazywam się Jolanta Zięba-Gzik Jestem absolwentką wydziału UŁ oraz studiów podyplomowych na Wydziale Prawa i Administracji. Odbywałam wiele szkoleń z zakresu pozyskiwania funduszy unijnych.

Od wielu lat pracuje w jednostkach samorządowych województwa łódzkiego. Od 2015 r. byłam etatowym Członkiem Zarządu Województwa łódzkiego. Obecnie jestem Dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli.

Jako wicemarszałek województwa łódzkiego dbałam o to, aby jak najwięcej pieniędzy trafiało do naszego regionu. Postawiłam na mieszkańców i ich potrzeby.

W Zarządzie Województwa Łódzkiego odpowiadałam za infrastrukturę, cieszą mnie przede wszystkim inwestycje związane z drogami, które udało mi się sprawnie zrealizować. Ale to nie wszystko. Kultura, edukacja, zdrowie i sport są mi szczególnie bliskie, dlatego robiłam wszystko aby zrealizować jak najwięcej projektów w tych przestrzeniach.

W wolnym czasie biegam, jeżdżę na rowerze, rolkach, chodzę po górach, uwielbiam podróże. Ukończyłam już dwa maratony!

Moją siłą i motywacją do działania na rzecz lepszej przyszłości jest moja rodzina. Jestem mamą trójki dzieci – Ady, Michała, Maksa. Zawsze mam także wparcie mojego męża, rodziców i rodzeństwa. Chcę pracować dla nich i dla Was.